Антицелюлітний масаж – запорука ідеальної фігури

0
648

Мільйони жінок, щиро ненавидять «апельсинову кірку», яка псує їх ноги, сідниці і живіт. З цією напастю випробувані сотні способів боротьби, серед яких і антицелюлітний масаж. Поширеність і невичерпний інтерес до даної методики, змушує простежити, в чому секрет її популярності.

Чим гарний антицелюлітний масаж?

Почнемо з того, що антицелюлітний масаж був відом жінкам ще багато століть тому. Завдяки йому модно було:

  1. Перемогти видимі ознаки целюліту – прибрати горбистість шкірного покриву.
  2. Зменшити на кілька сантиметрів талію, стегна, боки, сідничну область.
  3. Збільшити пружність шкіри, що допоможе зробити обриси тіла більш чіткими, підтягнути живіт, підкреслити природні і так улюблені чоловіками вигини жіночої фігури.
  4. Отримати практично повне розслаблення скелетної мускулатури.

Обгортання від целюліту — ще одна серйозна процедура у боротьбі з целюлітом, що вимагає вдумливого підходу. Вона заборонена всім вагітним жінкам, при наявності варикозної хвороби ніг і деяких патологіях серця, судин та нирок. Деякі шкірні хвороби, а особливо присутність на тілі великих бородавок, доброякісних і злоякісних пухлин (базаліома, меланома) – це прямі показання для відмови від процедури. І, на жаль, з цього правила немає винятків!

Вдома або в салоні?

Це питання задають собі багато дбайливих дам, намагаючись заощадити на власній красі, а часом і на здоров’ї. Це не зовсім вірна тактика, незважаючи на те що «доморощені» інтернет-пропозиції стверджують інакше. Звернувшись в салон, Ви потрапите до рук сертифікованого фахівця, який пройшов певну професійну і медичну підготовку.

Він зможе адекватно і своєчасно відреагувати на можливу зміну вашого стану під час процедури, заспокоїть при появі суб’єктивних відчуттів, дасть необхідні поради. При великих СПА салонах обов’язково є медичний працівник, що лише підтверджує серйозність вибраного вами закладу. Практично миттєві результати від використання антицелюлітного масажу неодмінно порадують Вас, піднімуть самооцінку, допоможуть відчувати себе впевненою у будь-якій, навіть в пікантній ситуації. Так не відмовте собі в цьому! Якісний масаж проблемних зон – запорука Вашої ідеальної фігури в будь-якому віці.

Перш ніж записатися на антицелюлітний масаж в Києві, ознайомтеся з процедурою масажу, дізнайтеся що входить в послугу, з якою косметикою працюють масажисти, чи мають сертифікати фахівці, які методики використовують.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here